SÜLÜK KURSU NEREDE VERİLİYOR..?

Tamamlayıcı tıp konusunda meraklı olup eşine dostun faydalı olmak isteyenler için en etkili yöntemlerden birisi olan hacamat uygulaması nasıl öğrenilir diye en çok internetten sorgulanıp sorulan sorular arasında.

Sülük ve Hacamat konusu ONLİNE olarak HACAMAT AKADEMİSİ’nde..

Tamamlayıcı tıbbın branşlarından olan SÜLÜK eğitimi yasaya göre tıp doktoru ve diş tabibi olan kişilerin yüz yüze ve online eğitim almaları sonrasında Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifika veren eğitim kurumlarından sülük ve hacamat uygulama sertifikası alabilirler.

Bunların dışında gerek bir sağlık kuruluşunda çalışan teknik personel ve genel olarak sülük konusu başta olmak üzere geleneksel tıbba merak duyan kişiler; çeşitli dernek ve benzeri kurumların düzenlemiş olduğu kurs ve benzeri öğrenme platformlarında gerek yüz yüze gerekse ONLİNE katılımda bulunarak meraklı sorularına cevap bulabilirler.

Gerleneksel tıp ile ilgili çeşitli bilgi edinilebilecek güvenilir yerler arasında İstanbul merkezli olan HACAMAT AKADEMİSİ, sülük ve hacamat sertifikası sahibi doktorlarının anlatımı ile yaratığı doğru bilgi verme ve güven ile en çok konuşulan bilgi merkezleri arasında..

Geçtiğimiz yıldan beri tüm dünyayı ve Türkiye ‘yi de ETKİSİ ALTINA ALAN salgın hastalık covid mikrobunun tüm yaşam alanlarını etkilemesi nedeniyle birebir anlatımlarına ara veren HACAMAT AKADEMİSİ, o günden bugüne dek her ay düzenlediği hacamat ve sülük online bilgilendirme toplantılarıyla evinize Doktor Hamit BÖRÜ sunumunda konuk olup, sorularınıza cevaplar verip bilgilendirmesini büyük gayretle sürdürmeye devam ediyor.

Online hacamat ve sülük seminerlerine Doktor Hamit BÖRÜ’nün ANLATIMIYLA DOĞRU BİLGİLERE ulaşmaya her zaman sizlerde katılabilir, sülük ve hacamateuygulaması konusunda doğru bilgi alabilir ve devamında ortak bilgilenme platformuna katıldığınızı gösterir HACAMAT ve SÜLÜK katılım sertifikanızı da alabilirsiniz.

SÜLÜK ve HACAMAT ONLİNE SEMİNERLERİNE KATILIP bilgi aldığınızı gösterir sertifikanızı da alabilmek için 0532 456 2066 nolu telefondan başvurabilirsiniz..

Sülük ve Hacamat online seminerine katılım ücreti şuan için sadece 600 TL olup, bu bedel ortak bilgilenme platformuna katıldığınızı gösterir belgeler olan isminize özel hacamat ve sülük katılım sertifikalarının hazırlanması ve baskı bedeli dahil olabilecek teknik ortak masrafları içerir..

SÜLÜK ve HACAMAT ONLİNE SEMİNERLERİ için 0532 456 2066 no’lu telefondan başvurabilirsiniz..