KAYSERİ’de de Hacamat ve Sülük bilgi seminerlerinde Doktor Hamit BÖRÜ Tercih ediliyor..0532 456 2066

Kayseri şehir merkezinde de Hacamat semineri için HACAMAT ve Sülük konusunda BİLİMSEL HACAMAT ve TAMAMLAYICI TIP Derneği olarak düzenlenmesini isteyen Hacamat bilgilenme gönüllüleri, bu nadide şehrimizde her ay bir tane HACAMAT VE SÜLÜK semineri düzenlememize vesile olmakta ve bizleri Kayseri’de de ev sahibi olarak beklediklerini söylemektedirler..

Hacamat şehri Kayseri merkez başta olmak üzere ilçeleri olan Kayseri-
Akkışla hacamat, Kayseri- Bünyan hacamat, Kayseri- Develi hacamat, Kayseri- Felahiye hacamat, Kayseri- Hacılar hacamat, Kayseri İncesu hacamat, Kayseri- Kocasinan hacamat , Kayseri- Melikgazi hacamat, Kayseri-
Kocasinan hacamat , Kayseri- Özvatan hacamat , Kayseri- Pınarbaşı hacamat, Kayseri- Sarıoğlan hacamat, Kayseri- Sarız hacamat , Kayseri- Talas hacamat, Kayseri-Tomarza hacamat, Kayseri- Yahyalı hacamat, Kayseri- Yeşilhisar hacamat, Kayseri- merkez hacamat, Kayseri- kayseri hacamat olmak üzere Kayseri de hacamat ve sülük tedavisi yöntemlerinin ilgi gördüğü ilçeleridir. Kayseri ilinde toplam 16 ilçe bulunmaktadır.
”Hacamat Akademisi”’nin Sağlık Bakanlığı onaylı sertifika sahibi Dr. Hamit BÖRÜ ile BİRLİKTE düzenlediği, HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerlerine o nedenle ilgi var ve katılım HIZLA devam ediyor

Dr. Hamit BÖRÜ ile HACAMAT ve SÜLÜK seminerlerinin çok önemli bir durağı olan Kayseri ilimizde de, Hacamat ve sülük bilgilenmesi ile hacamat konusuna ilgi birinci sırada yer alırken KONYA ŞEHRİMİZin de bir HACAMAT MERKEZİ şehri durumunda olduğu görülüyor.

Bir hacamat ve SÜLÜK bilgilenme merkezi olan Kayseri şehri, Osmanlıdan beri hacamat yapan devlet hastaneleri, hacamat ile ilgili dernekleri, hala var olduğu görülen haccamları, haccameleri ile de akla ilk gelen bir ”hacamat ve sülük” tedavisi uygulamada geleneksel tarihe sahip bir şehir ..

Bu şehrimiz de bakıldığında; Kayseri Uzman hacamatçı , Hacamat doktoru Kayseri, Kayserili haccam, Kayserili haccame, kayseri Ehil hacamatçı, kayseri Ehil haccam, kayseri Ehil haccame, Kayser hacamat doktoru, Kayseri hacamat uzmanı, Kayseri uzman hacamatcı, Kayseri HACAMAT tedavici, kayseri Hacamatcım, Doktor hacamat, Kayseri doktor hacamat, Kayserili hacamatcı, Kayseri özel hacamatcı ve kayseri mobil hacamatcınız gibi isimlerle hizmet veren çok sayıda gönüllü kayserili HACAMAT VE SÜLÜK TEDAVİSİ uygulayıcısı olan hemşehrileri ile de övünen, çağdaş tıp uygulamaları yanında geleneksel tamamlayıcı tıbba da önem verip benimseyen bir şehir kimliğinde..