İsmek’te Hacamat ve Sülük Uygulama Kursu varmı ? Hacamat ve Sülük Uygulaması Nerden Öğrenebilirim ?

HACAMAT VE SÜLÜK KURSU ALMAK İSTİYORUM

İnternette ve çeşitli bilgi platformlarında başta olmak üzere İSMEK’te HACAMAT Kursu var mı ? sorusu derneğimiz olan Bilimsel Hacamat ve Tamamlayıcı Tıp Derneği’ne de sık sık sorulmakta.

İsmek Hacamat ve Sülük Kursu sorusuna verilecek cevap ise; Tıp doktorlarının gittiği GETAT Merkezleri dışında çeşitli sivil toplum örgütleri destekli eğitim platformlarında HACAMAT ve Sülük Kursu veya eğitimleri adı altında birkaç yer olduğu görülmekte..?

Türkiye’nin her yerinden gelen istekler doğrultusunda güvenilir bir kurum olarak HACAMAT AKADEMİSİ tarafından Doktor Hamit BÖRÜ analtımında hacamat ve sülük uygulama seminerleri düzenlemekte..

KATILIM ve KAYIT İÇİN 0532 456 2066

Yani İSMEK’te HACAMAT ve SÜLÜK Kursu var mı ? sorusu VERİLEBİLECEK cevap ise gerek GETAT yönetmeliğine göre doktorlara, gerekse bu konulara merak duyan ve ilgi gösteren kişilere GETAT’ın tüm diğer dallarıyla ilgili olarakta İSMEK te kurs almak mümkün görülmemektedir.

GETAT yönetmeliğine bakıldığında yasal olarak hacamat ve sülük başta olmak üzere uygulama yapma yetkisi SADECE tıp doktorlarında olduğu ifadesi yer almaktadır.

Hacamat ve sülük konusunda geleneksel tıp ile ilgili çalışmalarını yıllardır sürdüren Bilimsel Hacamat ve Tamamlayıcı Tıp Derneği’ ise; KENDİ desteğinde kurulan bilgi ve eğitim platformu olan HACAMAT AKADEMİSİ çalışmaları ile hacamat ve sülük konusunda Doktor Hamit BÖRÜ anlatımıyla DOĞRU BİLGİ ve sonrasında katılım sertifikası verme eğitimleri gerçekleştirmektedir .

Hacamat ve sülük konusunda Sağlık Bakanlığı onaylı Hacamat ve Sülük sertifikası sahibi Doktor Hamit BÖRÜ anlatımıyla DOĞRU BİLGİ ve sonrasında katılım sertifikası alma ”bilgi eğitimleri” gerçekleştirilmektedir .

Bilgi alıp HACAMAT VE SÜLÜK İLE ALAKALI SAĞDAN SOLDAN DUYDUKLARI YANLIŞ BİLİNENLERİ bir kenara bırakıp doktordan öğrenip bilgilerini geliştirmek ve eşine dostuna uygulamada fayda sağlamak isteyenlere Türkiye’nin her yerinden gelen istekler doğrultusunda güvenilir bir kurum olarak HACAMAT AKADEMİSİ tarafından seminerler düzenlemekte..

Sağlık Bakanlığı Onaylı Hacamat ve Sülük SERTİFİKASI sahibi Doktor Hamit BÖRÜ yönetimindeki Hacamat Akademisi her ay Hacamat ve sülük ağırlıklı eğitimlerini 81 şehirde gerçekleştirmektedir.

ARAŞTIRMALARINIZA çoklukla konu olan İSMEK’te HACAMAT Kursu ve sülük kursu var mı ? sorusuna verilecek cevaba GETAT eğitimi veren üniversiteler ve eğitim alanları dışında; var olan birkaç sağlıklı oluşum içinde HACAMAT AKADEMİSİ en önde yer alanlardan..

HACAMAT AKADEMİSİ verdiği yüz yüze hacamat ve sülük eğitimleri dışında her ay yurt içinden uzak illerden ve yurt dışından da katılamayan katılımcılar için ONLİNE olarak seminerlerini de sürdürmeye devam etmektedir

Doktor Hamit BÖRÜ anlatımlarıyla KATILIMCILARA seminer sonrasında hem hacamat için hemde sülük için verilen katılım SERTİFİKALAR ve hacamat noktalarını gösterir ANATOMİ POSTERLERİ, eğitim CD’leri ve sonrasında sadece katılımcılar için kurulan WHATSAPP BİLGİ MERKEZİ ile Hacamat ve Sülük konusundaki tüm sorularınıza 1 yıl boyunca cevap alabilirsiniz.

HACAMAT AKADEMİSİ’nin düzenlediği hacamat ve sülük uygulama eğitimlerine katılmak ve bilgi almak için

Arayabileceğiniz numara 0532 456 2066