HACAMAT VE SÜLÜK UYGULAMASI KURSLARI Yüz yüze eğitimler ve pratik uygulamaların başlatılması İZNİYLE ilan edilecek..

KUPA UYGULAMASI KURSU PROGRAMI

Kupa uygulaması. Kan dolaşımını arttırmak için bölgesel vakum oluşturmaya dayanan kuru kupa uygulaması ile belli vücut noktalarında bölgesel vakumla beraber yüzeysel cilt kesikleri oluşturarak kanın alındığı yaş kupa uygulamasıdır.ANKARA Kurs Yeri: Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

İSTANBUL Kurs Yeri: Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi

BURSA Kurs Yeri:Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

MALATYA Kurs Yeri: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

ANTALYA Kurs Yeri: Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi, GETAT Merkezi

Bu programa katılım için tabip veya diş tabibi olma şartı vardır.

Diş hekimleri için, sadece diş hekimlerinden oluşan bir grup talep toplanması durumunda yeni kurs tarihi ilan edilecektir.

Kupa uygulaması kursu ön kayıt, ölçme ve değerlendirme, diğer ek hizmetler ücreti: 600TL

Kupa Uygulaması (hacamat) kursu ücreti: 1.150TL

Toplam ücret= 1.750 TL’dir.

-Belirtilen fiyatlar Temmuz ayına kadar başlayacak kursları için geçerlidir. 2020 yılı içinde olacak diğer kurslarda size gönderilecek e postadaki fiyat bilgisini dikkate alınız. Kurslar ile ilgili daha önce ilan edilmiş olan eğitimci listeleri ve ders tarihleri geçerli değildir ve bu hususlarda yeniden planlama yapılarak kursiyerlere bilgi verilecektir.

ÖDEME BİLGİLERİ VB DETAYLAR KESİN KAYIT TALEBİNİ VE ŞEHİR TERCİHİNİ İLETMİŞ OLAN ADAYLARA GÖNDERİLECEKTİR. KESİN KAYITLAR ÖN KAYIT ÖDEME DEKONTUNUN GÖNDERİLME SIRASINA GÖRE ALINACAKTIR.

Kayıt için başvuru formunu doldurduktan sonra size 08503469082 numaralı telefondan gelecek kısa mesaja cevap olarak şehir ve kurs tercihinizi belirtiniz (örneğin Kupa Ankara). Daha sonra  ön kayıt ücreti (600TL) için ödeme bilgileri size iletilecek ve ödeme dekontunuzu aynı numaraya whatsapp üzerinden gönderdikten sonra uzaktan eğitim sistemi erişim bilgileriniz size gönderilecektir. Kalan kurs ödemesi yüz yüze eğitim tarihleri ilan edildikten sonra ve kurs bitiş tarihinde önce yapılabilir. 

Daha önce ön kayıt ödemesi yaptıysanız yeniden yapmanıza gerek yoktur ve gelen mesajı kurs şehir tercihinize göre cevaplamanız ve dekontu belirtilen numaraya göndermeniz yeterlidir. 

  • Bu programın teorik eğitiminin bir bölümü uzaktan eğitim (senkron/asenkron) yoluyla verilmektedir.
  • Yüz yüze eğitimler ve pratik uygulamalar sadece Sağlık Bakanlığı tarafından eğitimlerin başlamasına izin verileceği tarihten sonra yapılabilecektir. Kayıt yaptırmış olan kursiyerlere tercih ettikleri şehirlere göre yüz yüze eğitim tarih opsiyonları önümüzdeki aylarda ilan edilecektir.
  • Bu duyuru www.getat.com.tr kurumsal sitesinden kamuoyu ilgililerine ilan edilmiştir.