Hacamat ve Sülük Tedavisi Yapmayı Öğrenmek İstiyorum…

Hacamat yapmayı öğrenmek istiyorum diye konuşan hacamat ve sülük meraklıları 0532 456 2066 numaralı telefonlarımızdan arıyorlar.

Tabi karşılarına çıkıp hacamat ve sülük semineri konusunda bilgi veren yetkili organizatörlerimiz başta istanbul hacamat ve sülük semineri olmak üzere, izmir hacamat ve sülük bilgi semineri, sakarya hacamat ve sülük bilgi semineri, bursa hacamat ve sülük bilgi semineri yanısıra kayseri hacamat ve sülük bilgi seminei ile ilgili seminer yerlerimizi ve tarihlerini, yapılacağı oteli- günü konusunda bilgiler veriyorlar.


Hacamat konusunu bilmek istiyorum diye konuşan hacamat ve sülük seminer katılımcıları 0532 456 2066 numaralı telefonlarımızdan arıyorlar.

Seminerler 1 tam gün sürerken, sabah öğlene kadar hacamat ve sülük uygulanışının tarihçesi, hacamat ve sülük uygulamasının fayda sağladığı başlıca hastalıklar konusunda bilgiler veriliyor. Başta hafıza zayıflığı, migren, boyun sırt ve omuz ağrıları, adet kanaması, hacamt eklem yerlerine uygulanışı,böbrek hastalığı,triod bezi, idrar yolları aşırı uyku , gut, başağrısı, bel-boyun fıtığı, kolestrol,hipertansiyon,kan dolaşımı bozuklukları,grip, uyku bozuklukları,karın mide şişkinlikleri gibi birçok hastalığa yararları anlatılıyor..

Hacamat ve sülük uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, hacamat ve sülük sertifikası sahibi Dr Hamit BÖRÜ’nün bilgi seminerlerini, mutlakatakip edip katılın.

Bunun için hemen 0532 456 2066 numaralı telefonumuzu arayıp ön kayıt oluşturun ve İl il düzenlenen hacamat ve sülük bilgi seminerine katılım nasıl oluyor, bilgilenme seminerlerine KATILIM belgesi için isminizi yazdırın