Hacamat ve Sülük semineri, 2020 yılında da 2’si bir arada HER AY İZMİR’DE..

2020 yılında da İZMİR’de düzenlenecek olan Hacamat ve Sülük semineri, 2’si bir arada HER AY katılımcılarıyla  gerçekleştirilecek..

Seminer sonrasında 2 Adet Katılım Sertifikası katılımcılara 1 Arada Verilecek…

2020 yılında HER AY İzmir’de düzenlenecek olan HACAMAT VE SÜLÜK semineri, Tıp Doktoru HAMİT BÖRÜ Tarafından HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİ Programı Dahilinde Gerçekleştiriliyor…..

Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifikalar sahibi Tıp DoktorIarımız tarafından verilen bilgilendirme seminerleri ile amaç; ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve DOĞRU bilgi sahibi olunmasına BİLİMSEL uygulamalara geçiş döneminde yardımcı olmaktır.

Tüm Türkiye’de ortak Katılımcı KATKI bedelleri illere ve katılımcı oranına göre farklılık gösterebilirken, GENEL uygulama sadece 600 TL’dir..

HACAMAT ve SÜLÜK konusunda her 2’si için BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİNE genel katılım ortakKATKI bedeli sadece 600 TL’dir..

Bilgilendirme seminerleri sonrasında; Sağlık Bakanlığı  hacamat ve sülük uygulaması sertifikası sahibi Tıp Doktoru Hamit BÖRÜ tarafından katılımcılara HACAMAT AKADEMİSİ Hacamat Semineri ve HACAMAT AKADEMİSİ Sülük Semineri katılım belgeleri 2’si bir arada veriliyor..