Hacamat Online seminerler başladı..

COVİD HASTALIĞI SEBEBİYLE başlatılan tam kapanmanın sona ermesine sayılı günler kaldı. 29 Nisan’da başlayan sokağa çıkma yasağının, 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05:00’e kadar kesintisiz süreceği genelge ile duyurulmuştu.

Böyle olunca çeşitli eğitimlerin dijital ortamlarda online olarak devam ettirilmesi de bu durumdan etkilenmiş ve hemen hemen yok denilecek kadar bu eğitimler, seminerler ve kurslarda duraksama dönemine girmişti.

Tamamlayıcı tıp konusunda yüz yüze eğitim seminerlerine ara veren HACAMAT AKADEMİSİ de bilindiği üzere bu yasaklar neticesinde online olarak hacamat ve sülük eğitimi, seminerlerini alakalı kişilere doktor Hamit BÖRÜ sunumunda devam ettiren özel bir bilgi platformuydu..

Tam kapanma ile birsüre yavaşlatılan hacamat ve sülük kursları tekrar yoğun istek üzerine başlatılırken, konu ile ,ilgili görüş belirten doktor Hamit BÖRÜ ise şu açıklamalarda bulundu: ”Coronavirüs sonrası etkinliklere ara verilmesi nedeniyle ve yasakların kalkması ile katılımda büyük talep gören hacamat ve sülük seminerlerine online ortamdan katılmak için hemen kaydınızı yaptırmak için HACAMAT AKADEMİSİ’ni arayarak isminizi yazdırmanız ile katılımcı sizlerde olabilirsiniz…

Beni arayıpta ‘HOCAM hacamat ve sülük kurslarınıza başlıyormusunuz ? ‘sorularınıza, artık cevap ‘Evet hacamat ve sülük bilgilendirme seminerlerİMİZ TEKRAR online başlıyor”müjdesini veriyoruz.. ..0532 456 2066 no’lu telefonu arayarak bilgi edinme gruplarımızda yer alabilirsini”