Hacamat kursu nerede veriliyor?

Tamamlayıcı tıp konusunda meraklı olup eşine dostun faydalı olmak isteyenler için en etkili yöntemlerden birisi olan hacamat uygulaması nasıl öğrenilir diye en çok internetten sorgulanıp sorulan sorular arasında.

Hacamat ve sülük ONLİNE olarak HACAMAT AKADEMİSİ’nde..

Geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın branşlarından olan hacamat eğitimi yasaya göre tıp doktoru ve diş tabibi olan kişilerin yüz yüze ve online eğitim almaları sonrasında Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifika veren eğitim kurumlarından Hacamat ve sertifikası alabilirler.

Bunların dışında gerek bir sağlık kuruluşunda çalışan teknik personel ve genel olarak hacamat ve sülük konusu başta olmak üzere geleneksel tıbba merak duyan kişiler çeşitli dernek ve benzeri kurumların düzenlemiş olduğu kurs ve benzeri öğrenme platformlarında gerek yüz yüze gerekse online katılımda bulunarak meraklı sorularına cevap bulabilirler.

Son 3 yıla baktığımızda çeşitli bilgi edinilebilecek güvenilir yerler arasında İstanbul merkezli olan HACAMAT AKADEMİSİ, hacamat ve sülük eğitimi sertifikası sahibi doktorlarının anlatımı ile yaratığı doğru bilgi verme ve güven ile konuşulur olanların arasında..

Salgın hastalık covid mikrobunun geçtiğimiz yıldan beri tüm dünyayı ve Türkiye ‘yi de ETKİSİ ALTINA ALMASIYLA birebir anlatımlarına ara veren HACAMAT AKADEMİSİ, o günden bugüne dek her ay düzenlediği hacamat ve sülük online bilgilendirme toplantılarıyla evinize Doktor Hamit BÖRÜ sunumunda konuk olup, sorularınıza cevaplar verip bilgilendirmesini büyük gayretle sürdürmeye devam ediyor.

Doktor Hamit BÖRÜ’nün sunumundaki online hacamat ve sülük seminerlerine her zaman katılabilir, hacamat ve sülük uygulaması konusunda doğru bilgi alabilir ve devamında ortak bilgilenme platformuna katıldığınızı gösterir sertifikanızı da alabilirsiniz.

HACAMAT VE SÜLÜK ONLİNE SEMİNERLERİNE KATILIP bilgi aldığınızı gösterir sertifikanızı da alabilmek için 0532 456 2066 nolu telefondan başvurabilirsiniz..

Hacamat ve sülük online seminerine katılım ücreti sadece 600 TL olup, bu bedel ortak bilgilenme platformuna katıldığınızı gösterir belgeler olan isminize özel hacamat ve sülük katılım sertifikalarının hazırlanması ve baskı bedeli dahil olabilecek masrafları içerir..