HACAMAT – Hacamat takvimi, hacamat takvimi posteri, hacamat günleri – hacamat günleri posterini nereden BULABİLİRİM? diyorsanız…Telefon: 0532 456 2066

Hacamat Akademisini 0532 456 2066 no’lu telefonu tüm sorularınıza her zaman açık..

Hacamat akademisinin telefonlarını veya Bilimsel Hacamat ve Tamamlayıcı Tıp Derneği’nin telefonlarını arayan hacamat ve sülük uygulaması ile alakalı kişiler genelde şu konuları çok merak ediyorlar:

Hacamat takvimi var mı ?, hacamat takvimi posteri nerden bulabilirim ?, hacamat günlerini nasıl öğrenebilirim ?, hacamat günleri posteri sizde var mı ?, hacamat kupası ne tavsiye edersiniz ?, hacamat kupası fiyatları nelerdir ? Hacamat kupalarını nereden alalım gibi sorularını sorarken; hacamat noktalarını öğrenmek istiyorum, hacamat noktaları posteri sizde var mı , hacamat noktaları atlası diye internette rastlıyoruz, hacamat noktaları atlası posteri ile hacamat anatomi atlası aynı mı ?,

Hacamat anatomisi atlasını nereden bulabilirim ?, hacamat anatomi posteri hacamat noktalarını öğrenmemizde fayda sağlar mı ? Hacamat noktaları şemasını nasıl öğrenebilirim, hacamat noktaları nelerdir ? Hacamat noktalarından kahil alan nedir, hacamat kahil bölgesi ve hacamat kahil ne demektir. Hacamat noktalarını HACAMAT AKADEMİSİ bilgilenme seminerlerinde öğrenebilir miyiz ? gibi soruların yanında sıkça da hacamat malzemeleri nelerdir, güvenilir hacamat malzemelerini nerelerden bulup alabiliriz gibi konulara da cevaplar arıyorlar..

İşte bu noktada, tamda size tavsiye edebileceğimiz HACAMAT AKADEMİSİ’nin il il tüm TÜRKİYE’de düzenlediği HACAMAT ve SÜLÜK bilgilenme seminerleri; bu konuda öğrenmeyi merak ettiğiniz tüm sorularınıza Sağlık Bakanlığı onaylı sertifika sahibi Dr Hamit BÖRÜ’ye soracağınız sorular ile bilmeniz imkanı veriyor.

Hangi ilde bulunuyorsanız İLİNİZDEKİ hacamat ve sülük BİLGİLENDİRME amaçlı seminerlere katılmak için 0532 456 20 66 numaralı telefonu arayıp KATILIM KAYDINIZ YAPTIRABİLİRSİNİZ..