Hacamat eğitimi, hacamat kursu ve hacamat uygulama dersi ile ”Tamamlayıcı Tıp” öğrenme merakı..

HACAMAT VE SÜLÜK KURSU ALMAK İSTİYORUM

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp nedir? Geleneksel ve tamamlayıcı tıpta hangi branşlar var? Geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimi kimler alabilir? Hacamat eğitimi, hacamat kursu ve hacamat dersi ne demektir, neler öğrenebiliriz soruları internette en çok cevap aranan sorular olarak dikkat çektiği görülüyor.

Sizlerde tüm bu sorulanların cevabını merak ediyorsanız, Bilimsel Hacamat ve Tamamlayıcı Tıp Derneği desteğinde HACAMAT AKADEMİSİ‘nin düzenlediği hacamat ve sülük kursları, hacamat ve sülük seminerleri hacamat ve sülük derslerini görmek için arayabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Hacamat ve Sülük EĞİTİMİ sertifikası sahibi Doktor Hamit BÖRÜ anlatımı ve sunumlarıyla hacamat uygulama eğitimi nedir, hacamat kurslarında öğrenmeniz gereken yasal uygulamalar ile ilgili yönetmelikler ve hacamat derslerinde sizlere bilgi amaçlı verilecek hacamat eğitiminin cd’lerinde yer alan tarihçesinden günümüze hacamat ve sülük uygulanın tarihi gelişimini öğrenebilirsiniz..

Hacamat ve Sülük EĞİTİMİ sertifikası sahibi Doktor Hamit BÖRÜ‘nün anlatığı hacamat ve sülük tedavisi uygulaması konusundaki gerek yüzyüze, gerekse de ONLİNE bilgilendirme seminerlerine HER ZAMAN KATILABİLİRSİNİZ.

Danışma ve kayıt için 0532 456 2066 nolu telefondan arayabilirsiniz..